Zlatan Los Angeles Galaxy fännidele: tulin, nägin ja vallutasin, aga nüüd minge vaadake pesapalli edasi

Zlatan Ibrahimovic

FOTO: Medianews Group/Pasadena Star-Ne/ZUMAPRESS.com

Jalgpalli suurkuju Zlatan Ibrahimovic teatas, et lahkub USA tippklubist Los Angeles Galaxyst pärast kahte edukat hooaega. 

Ibrahimovici arvele jäi kahe aasta ja 58 mänguga 53 väravat, millega tõusis klubi ajaloos viiendale kohale. Tema sel hooajal löödud 30 väravat tähistavad Galaxy rekordit. 

Rootslane valiti mõlemal hooajal MLSi parimate mängijate hulka ning tänavu sai temast ka USA jalgpalli liiga parim mängumees. 

Nüüd otsustas 38-aastane vanameister, et soovib end taas Euroopas proovile panna ja temast on huvitatud mitmed Itaalia ja Hispaania kõrgliiga klubid. Ei saa välistada ka seda, et legendaarne pallur soovib end veel Hiinas näidata, sest seal teeniks ta väga suurt palka. 

Ibrahimovic jättis sotsiaalmeedias ka klubi fännidega talle omaselt hüvasti. «Tulin, nägin ja vallutasin. Aitäh Los Angeles Galaxy, et panid mind taas elavana tundma. Fännidele ütlen ma, et te tahtsite Zlatanit ja ma andsin teile Zlatani. Olete teretulnud, aga nüüd minge vaadake pesapalli edasi,» sõnas jalgpalli suurkuju.

Tagasi üles