Siim Sander Vene koduklubi teenis Itaalia kõrgliigas hooaja viienda kaotuse

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Foto: Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA / Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA

Eesti korvpallikoondise ääremängija Siim-Sander Vene koduklubi Varese kaotas eile Itaalia kõrgliigas võõrsil 74:81 lähikonkurendile Reggio Emiliale.

Kohtumine püsis tasavägine kuni kolmandaja veerandaja lõpuni. Viimasele neljandikule mindi viigiseisult 61:61, kuid neljanda vaatuse võitis kudmeeskond 21:14, mis neile ka 7-punktilise mänguvõidu kindlustas.

Vene pääses väljakule 23 minutiks, visates selle ajaga 13 punkti (kahesed 4/3, kolmesed 5/2, vabavisked 2/1). Lisaks noppis eestlane neli lauapalli, tegi kaks pallikaotust ning viis viga, mis ta mängu lõpuminutitel pingile kukutasid.

Varese parim oli ameeriklane Jason Clark 23 punktiga, võitjate resultatiivseimaks kerkis  itaallane Simone Fontecchio 19 punkti.

Eestlase koduklubi langes nelja võidu ja viie kaotusega tabelis 10. kohale, Reggio Emilia paikneb viie võidu ja nelja kaotusega kuuendal positsioonil.

Teine Itaalia kõrgliigas mängiv eestlasest korvpallur Henri Drell läheb võistlustulle täna kell 19.00, kui tema koduklubi Pesario kohtub Brescia meeskonnaga.