Tiitliheitlusest väljas? Manchester City kaotas taas punkte (1)

Manchester City peatreeneril Pep Guardiolal (pildil) on põhjust olla murelik
Manchester City peatreeneril Pep Guardiolal (pildil) on põhjust olla murelik Foto: LEE SMITH/Action Images via Reuters

Valitsev Inglismaa jalgpallimeister Manchester City tegi koduliigas 2:2 viigi Newcastle Unitediga.

City asus kohtumist juhtima 22. minutil, kui Raheem Sterling külalised 1:0 juhtima viis. Valitsevate meistrite eduseis püsis siiski vaid loetud minutid, 25. minutil viigistas hollandlane Jetro Willems mänguseisu.

82. minutil pääses külalisvõistkond taas juhtima, kui täpne oli belglane Kevin De Bruyne. Väljakuperemeestel oli vastus ka sellel olemas: 88. minutil tagas Newcastle'ile viigipunkti britt Jonjo Shelvey.

City kerkis tänase viigiga ajutiselt liigatabelis teiseks. Manchesteri klubil on 14 mänguga kogtud 29 silma. Liider Liverpoolil on hetkel 37 punkti ja üks mäng vähem peetud. Newcastle hoiab 16 punktiga 13. kohta.