Moskva CSKA sai VTB Ühisliigas juba hooaja kolmanda kaotuse

Nõutu CSKA peatreener Dimitris Itoudis
Nõutu CSKA peatreener Dimitris Itoudis Foto: David Aguilar/EPA

Lisaks Kalev/Cramole ja Minski Tsmokile mängiti VTB Ühisliigas veel kolm lahingut. Vooru keskses kohtumises alistas Kaasani Unics koduväljakul Moskva CSKA, kellele tänane allajäämine oli juba sel hooajal kolmandaks.

Vastasseis Unicsi ja CSKA vahel algas külalistele Moskvast üsna hästi, sest avaveerandi 23:16 võidu järel, suurendati edu peagi kahekohaliseks. Poolajapausile mindi armeeklubi 41:36 juhtimisel.

Kui kolmandal neljandikul suutis CSKA oma edu kenasti säilitada, siis kohtumise viimasel veerandil lagunes VTB Ühisliiga valitseja mäng täielikult. Unics pööras 65:72 kaotusseisu mõne minutiga 81:75 eduseisuks ning edasi ei antud CSKAle mingit võimalust. Kohtumise lõpus näitas tabloo Unicsi 94:86 võidunumbreid.

Üleplatsimehena viskas Unicsi tulemuslikumana Errick McCollum 30 punkti. Teine ameeriklane Raymar Morgan lisas 26 silma. CSKA edukaimana tõi Mike James 19 punkti.