Järelvaadatav ⟩ TalTech ei suutnud koduväljakul Jekabpilsi üllatada

Võrkpalli Balti liigas kaotas TalTech 1:3 Läti tugevaimale klubile Jekabpils Lušile.

Avageimis suutis TalTech tugevast Jekabpilsist üle olla ning Eesti klubi võttis geimivõidu seisuga 25:23. Ka sealt edasi suutis TalTech korralikult mängida, kuid Jekabpils suutis järgmised kolm geimi siiski ise võita numbritega 25:23, 25:19 ja 25:22. Kokkuvõttes võitis Jekabpils kohtumise 3:1.

Enne kohtumist:

Eile Tartu BigBankilt kindla 0:3 kaotuse teeninud Jekabpils tuleb Tallinnasse võidumõtetega. Liigatabelis hoiab Läti meeskond kolmandat kohta, olles 13st kohtumisest võitnud kaheksa.

TalTechi meeskond peaks olema värskem, sest neil oli eile vaba päev. Olgugi, et tabeliseis rahulolu valmistada ei saa (11st mängust 4 võitu), siis koduväljakul minnakse kindlasti võitlema.

Esimene omavaheline kohtumine peeti üheksandal novembril ning toona lõppes Lätis toimunud lahing väljakuperemeeste 3:0 võiduga.