Juhkami põmmutas Serbia meistri põranda täpiliseks, Friedrichshafenile eurosarjas esimene võit

VfB Friedrichshafeni nurgaründaja Martti Juhkami (nr 9)

FOTO: nph / Hafner via www.imago-images.de/imago images/Nordphoto

Serbias 3500 silmapaari ees toimunud võrkpalli Meistrite liiga teise vooru kohtumises sai esimese võidu Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafen, kes alistas Serbia meistri Vojvodina 3:0 (25:20, 25:21, 25:20), teatab vorkpall.24.ee

Eesti rahvusmeeskonna nurgaründaja oli tänases võidumatšis oma meeskonna resultatiivsuselt teine punktikütt. Kokku tõi Rakverest pärit Juhkami kolme geimiga 14 punkti (+11), millest 12 tulid rünnaku ning 2 blokiga. 195-sentimeetrise mängumehe vastuvõtuprotsent oli igati korralik 67 (sai tööd 18 korral).  Friedrichshafeni tulemuslikem oli 31-aastane Põhja-Makedoonia koondise staar Nikola Gjorgiev 18 punktiga (+14). Kokkuvõttes oli eestlase tööandja Serbia klubist parem igas mänguelemendis. 

Hetkel, kui Meistrite liigas on peetud alles esimesed kohtumised, paikneb Juhkami leivaisa E-alagrupis ühe võidu ja kaotusega kolmandal kohal. Järgmisena kohtub Juhkami leivaisa Meistrite liiga raames 18. detsembril praeguse Poola liiga liidri Kedzierzyn-Kozle Zaksa esindusega.

Täispikka artiklit loe vorkpall24.ee

Tagasi üles