Henri Drell sai mänguaega, kuid Pesaro kaotusterivi ei lõppenud

Toimetas Ville Arike
Henri Drell läbimurdel.
Henri Drell läbimurdel. Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket

Itaalia korvpalliliigas pääses pärast väikest pausi taas väljakule Pesaro mängumees Henri Drell, punktiarvet avada tal ei õnnestunud.

Drelli koduklubi Pesaro pidi võõrsil tunnistama tagantpoolt kolmandal kohal asuva Pistoia 91:79 paremust. Kui kahes eelmises kohtumises ei saanud Drell mänguaega, siis nüüd usaldas uus peatreener Giancarlo Sacco talle 4 minutit. Selle ajaga sai Drell statistikasse kaks lauapalli, ühe möödaviske, pallikaotuse ja isikliku vea. Tema platsil olles jäi meeskond 4 punktiga plussi.

Pistoia tegi otsustava spurdi viimase veerandaja keskel, pääsedes seisult 74:71 kolme minutiga ette 86:73. Pesaro suuremad korvikütid olid Vasa Pusica 21 ja äsja värvatud endine NBA mängumees Troy Williams 17 punktiga.

Kõik 13 mängu kaotanud Pesaro jätkab tabelis viimasel kohal. Eile Cremonale 72:93 alla jäänud Siim-Sander Vene koduklubi Varese jagab 6 võidu ja 7 kaotusega kümnendat kohta.

Vooru ülejäänud mängud peetakse täna õhtul.