Video ⟩ Jenissei alistas VTB Ühisliigas viimase sekundi tabamusest Unicsi

Davion Berry (valges)
Davion Berry (valges) Foto: Alexander Demianchuk/Alexander Demianchuk/TASS

Krasnojarski Jenissei alistas tänases ainsas VTB Ühisliiga kohtumises viimase sekundi tabamusest Kaasani Unicsi 95:93.

Jenissei oli kohtumise algusest peale heas hoos, avaveerandaeg võideti koguni 31:22, teisel veerandajal suudeti veel eduseisu kahe punkti võrra suurendada, poolajaks oli Jenissei edu 11 punkti.

Kolmandal veerandajal suutis Unics veidi paremini mängus olla, kuid vahe viimase veerndaja eel oli endiselt kümme punkti. Siis suutis Unics aga tagasi mängu tulla ning 20 sekundit enne kohtumise lõppu oli seis viigis. Viimasel Jenissei rünnakul võttis kogu vastutuse endale Davion Berry, kes tabas viimasel sekundil viske ning tõi meeskonnale 95:93 võidu.

Liigatabelis on Jenissei kuue võidu ja nelja kaotusega neljandal kohal, Unics on kuue võidu ja viie kaotusega Jenissei järel viiendal kohal. Liigat juhib Himki meeskond 11 võidu ja ühe kaotusega.