Premier League: Manchester United lõpetas aasta võiduga, Tottenham pääses hädise viigiga

Unitedi mängijad väravat tähistamas.
Unitedi mängijad väravat tähistamas. Foto: Michael Sedgwick via www.imago-images.de/imago images/Focus Images

Manchester United lõpetas tänavuse üles-alla aasta võiduga, alistades Burnley jalgpallurid tulemusega 2:0.

Inglismaa gigandi triumfi kindlustasid Anthony Martiali ja Marcus Rashfordi väravad. Kolmepunktiline lisa kergitas Ole Gunnar Solskjaeri hoolealused liigatabeli viiendale kohale. Pronksmedalist lahutab neid praeguse seisuga seitse punkti.

Teistest tipptiimidest oli võistlustules ka Tottenham Hotspur, kes pidi Norwichi vastu leppima kesise 2:2 viigiga. Kodus mänginud Kanaarilinnud (Norwichi hüüdnimi) asus Mario Vrančic'i 18. minuti tabamusest juhtima. Viiginumbrid tõi Carrow Roadile Christian Eriksen. Serge Aurieri 61. minuti omavärav viis Norwichi taas juhtima, kuid mulluse Meistrite liiga finalisti au päästis Inglismaa väravamasin Harry Kane.

2016. aastal Suurbritannia parimaks vutisatsiks kerkinud Leicester City karistas võõrsil West Ham Unitedit seisuga 2:1. Pärast mängu teatas Londoni klubi, et vallandab peatreener Manuel Pellegrini.