Viie veaga pingile langenud Kotsar oli meeskonna parim

Toimetas Kris Ilves
Maik-Kalev Kotsar (palliga).
Maik-Kalev Kotsar (palliga). Foto: Brian Mcwalters/ZUMAPRESS.com

USA korvpalli üliõpilasliigas NCAA sai Maik-Kalev Kotsari kodumeeskond South Carolina Camecocks kirja hooaja viienda kaotuse, tunnistades Stetson Hattersi 63:56 paremust.

Ligi 11 000-pealise kodupubliku ees mänginud South Carolina oli poolajasireeniks taga 26:33 ega suutnudki enam kaotusseisust välja tulla, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Kotsar viibis väljakul 28 minutit ning kogus selle ajaga meeskonna parimana 11 silma (kahesed 4/6, vabavisked 3/4), olles ühtlasi ainus South Carolina mängija, kes jõudis kahekohalise punktisummani.

Lisaks võttis eestlane neli lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi kolm vaheltlõiget ja kaks pallikaotust ning langes 12 sekundit enne mängu lõppu viie veaga pingile.