VIDEO ⟩ Korralik triller! Viimaste minutitega edu maha mänginud Barcelona jäi finaalist välja

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Madridi Atletico superkarika poolfinaali võitu tähistamas.
Madridi Atletico superkarika poolfinaali võitu tähistamas. Foto: Hassan Ammar/AP

Saudi Araabias peetud Hispaania superkarika teises poolfinaalis alistas Madridi Atletico põnevusmatšis 3:2 Barcelona.

Atletico pääses kohtumist teise poolaja alguses Koke väravast juhtima, kuid vaid mõned minutid hiljem viigistas Lionel Messi. Kui mängitud oli veidi üle tunni, viis Antoine Griezmann Barcelona juhtima. Sellega polnud aga matši saatus sugugi otsustatud.

81. minutil realiseeris penalti Alvaro Morata - 2:2! Tulisele lahingule pani punkti Angel Correa, kes 86. minutil Atleticole mesimagusa võidu vormistas.

Pühapäeval peetav finaal on Madridi siseasi, eile sai Real 3:1 jagu Valenciast.