VIDEO ⟩ Türgi klubi eemaldatud peatreener lahkus stiilselt, meeskond sai uue hingamise

Toimetas Ville Arike
Istanbuli Anadolu Efese peatreener Ergin Ataman.
Istanbuli Anadolu Efese peatreener Ergin Ataman. Foto: Kaan Baytur/ZUMAPRESS.com

Korvpalli Euroliiga lõppenud vooru keskses mängus alistas Istanbuli Anadolu Efes võõrsil Barcelona 86:82 ja jätkab liidrikoha jagajana. Seejuures lõpetati kohtumine peatreener Ergin Atamanita.

Efes hoidis kolm veerandit initsiatiivi, kuid neljanda alguses 14:0 spurdi teinud Barcelona pääses ette 72:66. Närvi läinud Ataman teenis sel seisul juba teise tehnilise vea ja saadeti saalist minema, kuid see andis tema hoolealustele uue laengu ja nood suutsid Shane Larkini vedamisel punkti välja tirida.

Järelejäänud veidi enam kui viie minuti jooksul tehti 20:10 spurt, Larkin viskas selle aja jooksul oma 26 punktist 9, sealhulgas tabades viimasel poolel minutil kõik neli vabaviset, mis tõidki võidu. Efes juhib Euroliigat koos Madridi Realiga, mõlemad on 18 mängust võitnud 15. Vaata Atamani reaktsiooni videost!