Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Levandi saab olümpiamängudel veel ühe võimaluse

Arlet Levandi noorte olümpiamängudel Lausanne'is. FOTO: OIS

Noorte olümpiamängudel Lausanne'is peetakse homme iluuisutamise rahvusvaheline võistkonnavõistlus, kuhu pääses osalema ka Arlet Levandi.

Noorte olümpiamängudel teist korda kavas oleval rahvusvahelisel võistkonnavõistlusel loositi kaheksa esitosinasse pääsenud nais- ja meesüksiksõitjat ning kaheksa jäätantsu ning paarissõidu paari kaheksasse tiimi, mis kannavad erinevaid nimesid, näiteks «Lootus» (Hope), «Tulevik» (Future), «Motivatsioon» (Motivation) jne.

Meesüksiksõidus 12. koha saanud Levandi sattus loosi tahtel ühte võistkonda naiste üksiksõidus hõbemedali võitnud Kseniia Sinitsõnaga, paarissõidus pronksmedali võitnud Gruusia paariga Alina Butajeva - Luka Berulava ja jäätantsus kuuenda koha saanud Jaapani paariga Utana Yoshida - Shingo Nishiyama. Levandi võistkonna nimi on «Julgus» (Courage).

«Ma ei saa veel aru, kas olen rõõmus või mitte. Olen hoopis teises olukorras, vastutan mitte ainult iseenda, vaid kogu tiimi eest. Praegu tundub, et see tõstab pinget, aga ootan võistlust huviga, sest saan jällegi uue kogemuse,» sõnas nimekate talisportlaste Anna ja Allari poeg Arlet Levandi.

Võistkonnavõistlus peetakse homme, 15. jaanuaril, Levandi tuleb esialgse ajakava järgi jääle kell 17.14. Võistlust saab vaadata otseülekandes Eesti Olümpiakomitee kodulehe vahendusel.

Tagasi üles
Back