Maagilise Ronaldo kaks väravat aitasid Juventuse raske võiduni

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 20. vooru kohtumises alistas tiitlikaitsja Torino Juventus koduväljakul 2:1 Parma meeskonna.

Kohtumise avaväravat tuli oodata esimese poolaja viimaste minutiteni. Siis aga leidsid Juventuse pallurid vasakult äärelt üles Portugali superstaari Cristiano Ronaldo, kes triblingu järel karistusalasse murdis ja palli kaitsja rikošetist vastaste väravavahi Luigi Seppe selja taha saatis.

Poolajapausilt tulles suutsid külalised Parmast aga Itaalia suurklubile vastata, kui 55. minutil tegi skoori Taani jalgpallur Andreas Cornelius. Taanlane ennetas nurgalöögi olukorras Ronaldot ja saatis palli peaga Juventuse puuriluku Wojciech Szczesny valvatavasse väravasse.

Viigiseis tablool aga kaua ei püsinud, sest juba kolm minutit hiljem oli Juventusel vastus olemas. Itaalia jalgpallihiiu jaoks tõi kastanid tulest taas Ronaldo, kui ta argentiinlaselt Paulo Dybalalt karistusalasse söödu sai ning mänguvahendi külmavereliselt väravavõrku lajatas.

Rohkem tabamusi Torinos peetud kohtumises ei nähtud ning tulemusega 2:1 ka mäng lõppes.

Juventus jätkab Itaalia kõrgliiga liidrina, olles 20 mänguga teeninud 51 punkti. Teisel kohal paiknev Milano Inter jääb maha nelja punktiga.

Euroopa koha eest võitlev Parma hoiab 28 punktiga kaheksandat kohta.

Kahe meeskonna tänavusest esimesest duellist väljus oodatud võitjana Juventus. Parma osutas hooaja avamatšis saapamaa tšempionile küll kõva vastupanu, kuid lõpuks sai otsustavaks keskkaitsja Giorgio Chellini tabamus.