FOTO ⟩ Kaksikduublile lähedal olnud Eesti noorkorvpalluri mäng Itaalias lõppes veriselt (1)

Kaspar Treier (sinises).
Kaspar Treier (sinises). Foto: Volker Danzer / imago/HMB-Media

Eesti noorte korvpallurite Mikk Jurkatamme ja Kaspar Treieri koduklubi Ravenna jätkab Itaalia esiliiga idakonverentsi liidrina.

Neljapäeval peetud mängus alistati koduväljakul Piacenza meeskond tulemusega 85:80.

20-aastane Treier viibis platsil 21 minutit ning tõi selle ajaga kümme punkti ja üheksa lauapalli. Aasta noorem Jurkatamm panustas 15 minutiga 5 silma. Võitjate parimaks kerkis ameeriklane Charles Thomas 30 punktiga.

Ravenna postitas pärast kohtumist sotsiaalmeediasse pildi, kus on näha, et Treier sai mängu ajal karmi hoobi – eestlasel löödi silmapiirkond veriseks. Verejooks peatati ja Treier oli lähedal kaksikduublile.

Ravenna jätkab liigatabeli liidrina, olles kogunud 15 võitu ja kolm kaotust. Teisel kohal asetseval Kaspar Kitsingu koduklubil Forlil on 12 võitu ja 6 kaotust. Kitsing on seni teinud kaasa 14 kohtumises ja toonud keskmiselt 0,8 punkti.