Piirisild ja Aas alustavad poksiaastat Tallinna meistrivõistlustel

Tallinna meistrivõistlused toimuvad Lasnamäe spordikompleksis laupäeval ja pühapäeval

FOTO: Aleksandr Abrosimov / Eesti Poksiliit

Eesti poksikoondise liidrid Stiven Aas ning Eduard Piirisild alustavad olümpia-aastat eeloleval nädalavahetusel Lasnamäe spordikompleksis toimuvatel Tallinna meistrivõistlustel. 

Poolraskekaalu Eesti meister Aas ning keskkaalu meister Piirisild astuvad Tallinnas ringi sel aastal esimest korda. Selja taha jääb raske hooajaeelne treeninglaager Tartus ning pärast võistlusi siirdutakse koos Pavel ning Semjon Kamaniniga põhjanaabrite juurde, kus tuleb treeningmatšides hakata end proovile panema Soome ja Iiri parimatega. Seda kõike selleks, et olümpia kvalifikatsioonivõistlusteks parimasse vormi saada. 

Tallinna meistrivõistlustelt võtab osa 113 mees- ja naispoksijat. Aas peab poolraskekaalus astuma vastamisi pikaaegse konkurendi Igor Veressoviga, kellega koos treenitakse Järve-Boxing klubis. 

Piirisild (Dünamo) peab tiitli võitmiseks üle olema nii mitmekordsest meistrivõistluste medalistist Nikita Molodkinist (Avangard) kui Vladislav Hairovist (Järve-Boxing).

Põnevaid duelle on oodata ka kergekeskkaalus, kus on end üles andnud nii mitmekordne valitsev Eesti meister Semjon Karhanin (Järve Boxing) kui Maksim Ljubimov (Järve Boxing). Kuni 19-aastaste vanuseklassis on kohal Matvei Starikov, Artur Andrejev ning Mario Erjazov. 

Võistlused algavad Lasnamäe spordikompleksis laupäeval kell 15. Finaalide algusaeg on pühapäeval kell 13.

Tagasi üles
Back