VIDEO JA FOTO ⟩ Tottenhami jäi võidust lahutama millimeeter, Manchester City tegi Liverpoolile kingituse

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Jose Mourinho.
Jose Mourinho. Foto: DAVID KLEIN/REUTERS

Jose Mourinho tüüritav Tottenham kaotas Inglismaa jalgpalli kõrgliigas taas punkte, võõral väljakul lepiti 0:0 viiki Watfordiga.

Võimalus matš enda kasuks pöörata oli mõlemal. Esialgu luhtasid hiilgava šansi koduperemehed: 70. minutil ei suutnud penaltist palli väravasse toimetada Troy Deeney.

Lisaminutitel olid aga külalised võidule ülilähedal: Erik Lamela pealelöök jäi umbes millimeetri jagu nõrgaks.

Seitsmendal kohal püsiv Tottenham pole nüüd Premier League´is võitu kirja saanud neljas järjestikuses matšis. Viimati alistati 26. detsembril Brighton, seejärel on kaotatud Southamptonile ja Liverpoolile ning viigistatud Norwichi ja Watfordiga.

Tõsi, Tottenham on viimastel nädalatel pidanud hakkama saama põhiründaja Harry Kane´ita. Vigastusetont segab veel mõnda pallurit.

Üllatustulemus sündis Manchesteris, kus kohalik City leppis Crystal Palace´iga 2:2 viiki. Kusjuures külalised olid pikalt 1:0 eduseisus. Võõrustajad pääsesid 82. ja 87. minuti Sergio Agüero tabamustest juhtima, ent 90. minutil suunas Fernandinho palli oma väravasse ja punktid läksid jagamisele.

See tähendab, et homme Manchester Unitedit võõrustaval Liverpoolil on võimalik niigi suurt edu veelgi kasvatada.