Vägev võit: Eesti jalgpalluri meeskond alistas Meistrite liiga klubi

Toimetas Ville Arike
Georgi Tunjov (vasakul) karikamängus AC Milaniga.
Georgi Tunjov (vasakul) karikamängus AC Milaniga. Foto: MIGUEL MEDINA/AFP

Itaalia jalgpalliliiga 20. vooru viimases mängus sai eile õhtul tähtsa võidu Georgi Tunjovi koduklubi Bologna SPAL, kes alistas võõrsil Bergamo Atalanta 2:1.

Eelmise nädala keskel karikamängus AC Milani vastu 90 minutit rassinud Tunjov kuulus taas SPALi koosseisu, kuid sel korral väljakule ei pääsenud.

Skoori avas 16. minutil Atalanta mängumees Josip Ilicic, kuid teise poolaja alguses pääses hoopis SPAL kuue minutiga juhtima – täpsed olid Andrea Petagna (54. minut) ja Mattia Valoti (60.). Sel hooajal Meistrite liigas mängiv ja play-off'i jõudnud Atalanta asub Itaalia liigas viiendal kohal, täpselt Ragnar Klavani koduklubi Cagliari ees.

Väljalangemistsoonis koha eest päikese all võitlev SPAL pääses viimasest kohast. Viis viimast on Sampdoria 19, Lecce 16, Brescia ja SPAL 15 ning Genoa 14 punktiga.