Adamo: teen kõik selleks, et Tänak tunneks ennast meeskonnas mugavalt

PIDULIK PEAPESU: Ott Tänak kostitas vahuveiniga ka Hyundai tiimipealikku Andrea Adamot, kellest tänaseks on saanud ka tema tööandja.

FOTO: Timo Anis

WRC uue hooaja avastardini jääb veel mõni päev ning Hyundai loodab tänavu kaitsta meeskondlikut meistritiitlit, kuid suur töö on tehtud, et võita esimest korda ka sõitjate karikas. 

Kahe hooaja vahel sõlmiti kaheaastane leping esimest korda maailmameistriks kroonitud Ott Tänakuga. See andis meeskonnale väga suure käigu juurde, sest nüüd sõidavad nende ridades veel Thierry Neuville, Dani Sordo ja Sebastien Loeb.

Uue tiimiga liitumine ei ole kunagi kerge, Hyundai teeb kõik endast oleneva, et eestlane tunneks end mugavalt. «Minu töö on, et Tänak tunneks end siin hästi. Ta ei pea ennast tundma kui kodus, sest see on ikkagi seal, kus on pere ja sõbrad. Võtsime ta avasüli vastu ning kuulame tema juhtnööre, mida ka auto arendamisel kasutame,» rääkis Hyundai boss Andrea Adamo.

Hyundai on avatud meeskond, kus vähemalt hooaja alguses puudub esisõitja roll. Kõigile antakse võimalus enda tõestamiseks ning kuniks see toob edu, on kõik hästi. «Meil on ainult üks eesmärk ning need on tiitlid. Hyundai maksab meile selle eest ja kuniks oleme edukad, on kõik hästi. Püüame ühiselt paremuse poole liikuda,» selgitas itaallane.

Hooaja avaetapp Monte Carlos peetakse 23.–26. jaanuarini ning kogu nädalavahetusel hoiab kätt pulsil ka Postimees. Lisaks otsepiltidele ja blogile on huvilistel võimalik rallile kaasa elada ka ralliraadio vahendusel.

Tagasi üles