Tipphetked ⟩ Cagliari röövis tiitlinõudlejalt punkte, Klavan maadles Lukakuga 94 minutit

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari mängis Itaalia jalgpalli kõrgliigas Serie A võõral väljakul tiitlikonkurentsis oleva Milano Interiga 1:1 viiki.

Väljakuperemehed haarasid juhtohjad 29. minutil, kui Ashley Youngi tsenderduse realiseeris tabamuseks ründaja Lautaro Martinez, kes kerkis karistusalas kõige kõrgemale ja suunas palli Cagliari väravasuul seisnud Alessio Cragno selja taha. Tõsi, Caglari mängija hinnangul tegi Martinez rikkus enne tabamust reegleid. Cragno säras avapoolajal paari suurepärase tõrjega ega lubanud Interil eduseisu suurendada.

Teisel kolmveerandtunnil avanes Interil palju häid šansse, korralikud võimalused olid ka Cagliaril, kuid mängleva tempoga kulgenud poolaeg esialgu väravaid ei toonud, kuni saabus 78. minut. Cagliari keskväljamootor Radja Nainggolan pääses umbes 25 meetri kauguselt löögile, pall suundus Interi kaitsja rikošetist väravasse. Seis oli 1:1.

Järgnenud 12 minuti ja nelja lisaminuti jooksul olid mõlemad meeskonnad aktiivsed ning otsisid võidutabamust. Interi ründaja Romelu Lukaku mängis Klavani ühes olukorras üle, kuid raiskas oivalise võimaluse. Rohkem väravaid ei löödud. Klavan sai suures plaanis Lukaku ohjamisega hakkama, sest Belgia ründestaar jäi nullile. Üleajal ägestus Lukaku ründepartner Martinez, saades protestimise eest punase kaardi.