Kerr Kriisa tegi Leedus hooaja kõige kehvema partii, võistkond kaotas kindlalt

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Kerr Kriisa.
Kerr Kriisa. Foto: Nuotr. D.Lukšta

Leedu korvpalli esiliigas pidi Kerr Kriisa koduklubi Kaunase Žalgiris 2 tunnistama kodus Šilute kindlat 86:64 paremust.

Külalised haarasid ohjad kohe algusest, avaveerand võideti 21:11, poolajaks kasvatati edu 15-punktiliseks. Žalgirise duublil ei õnnestunud võita ainsatki neljandikku.

Pingilt sekkunud Kriisa tegi Leedu esiliigas oma hooaja kõige kehvema partii. Ta viskas veidi enam kui 16 minutiga vaid kaks punkti, tabades väljakult viiest viskest ühe. Lisaks jagas 19-aastane mängujuht kolm resultatiivset söötu, noppis kaks lauda, sai kirja kaks viskeblokeeringut ning patustas kahe pallikaotusega.

Eelnevas 11 matšis oli Kriisa vaid kolmel korral visanud alla kümne punkti, halvimal juhul kuus. Eestlase resultatiivseim partii pärineb oktoobrist, mil ta kostitas Joniškisi meeskonda 26 silmaga, lisaks läks kirja üheksa resultatiivset söötu.

Põhiturniiri viiendana lõpetanud Žalgiris II jätkab tugevamas vahegrupis, kuhu pääsesid kaheksa paremat. Tänane matš oli selles faasis esimene.