VIDEO ⟩ Vastaseid lollitanud Neymar läks kohtunikuga tülli: mängin lihtsalt jalgpalli

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Neymar palliga matšis Montpellier´ vastu.
Neymar palliga matšis Montpellier´ vastu. Foto: Xinhua/Zumapress.com/Scanpix

Prantsusmaa tippklubi PSG teenis liigamängus koduväljakul rutiinse 5:0 võidu Montpellier´ üle. Tulemusest rohkem poleemikat tekitas aga Neymari ja peakohtuniku Jerome Brisardi vaheline jagelemine.

PSG pääses Pablo Sarabia väravast juba 8. minutil juhtima ning 17. minutil jäi Montpellier punase kaardi tõttu ühe mehega vähemusse. Võõrustajad kontrollisid kohtumise käiku, filigraanse tehnikaga Neymar nautis mängimist.

Brasiillane võttis vastaseid mitmel korral osavalt ette. Ühel puhul proovis ta edevalt «rainbow flick» nime kandva trikiga kaht vastast üle mängida. Bisardile aga selline tegevus ei meeldinud ning pärast hoiatust karistas ta Neymari kollase kaardiga. Põhjendus: ebasportlik käitumine.

Poolajapausil sattusid Neymar ja Bisard staadionikoridoris kokku, kuid mitte väga sõbralikult. Õigust nõudma läinud brasiillane sai kohtunikult vastuseks vaid: «Ole rahulik, räägi prantsuse keeles.» Selle peale saatis pallivõlur arbiitri pikalt.

Kohtumise järel postitas Neymar sotsiaalmeediasse foto sõnumiga: «Mängin lihtsalt jalgpalli.»