McGregor paiskas meediasse üllatava avalduse

Conor McGregor FOTO: MIKE BLAKE/REUTERS

Muidu väga enesekindel ja ennast täis Iiri vabavõitleja Conor McGregor tunnistas avameelselt, et sõnelemine Habib Nurmagomedoviga läks liiga kaugele, kuid see käivat vabavõitlusega kaasas. Nüüd on see kõik unustatud ja eludega edasi mindud. 

McGregori ja Nurmagomedovi esimene vastasseis leidis aset 6. oktoobril 2018. aastal ning see oli üks aasta oodatumaid spordivõistlusi. Enne matši paiskasid mõlemad mehed meediakanalitesse sõnavõtte, kus tegid sisuliselt vastase maatasa. 

Iirlane sõnas 2018. aastal näiteks, et nülib Nurmagomedovi lemmikloomadelt naha maha ja kannab neid oma õlgadel. Ka Dagestanist pärit Nurmagomedov ei jäänud vastust võlgu ning nõnda kujunes nendevaheline lahing väga vihaseks. Matš lõppes küll neljandas roundis dagestanlase võiduga, kuid pärast seda läks lahti tõeline mürgel, millele järgnesid pikad võistluskeelud.

McGregor usub, et midagi sarnast enam ei tule, kui mehed peaksid uue kohtumise kokku leppima. «See on võitlusspordi üks osa ja see läks nii kuis läks. Loodetavasti enam nii ei juhtu,» sõnas McGregor Inglise meediale. 

Tagasi üles
Back