Jarmo Jagomägi
, Reporter
Fernando Marcal langes pettumusest murule.
Fernando Marcal langes pettumusest murule. Foto: GEOFFROY VAN DER HASSELT/AFP/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas alistas PSG koduväljakul 4:2 Lyoni. Kohtumist jääb kaunistama külaliste jabur omavärav.

Võõrustajad võitsid avapoolaja Angel di Maria ja Kylian Mbappe tabamustest 2:0 ning kohtumise saatus oli sisuliselt otsustatud. Riietusruumidest naastes sepistas PSGle aga kolmanda värava Lyon ise: kodumeeskonna rünnak oli juba liiva jooksmas, aga...

Kahel korral oli külalistel võimalik olukord klaarida, ent viimaks saatis Fernando Marcal palli ikkagi oma väravasse. Vaata videost Lyoni meeste käkerdamist:

Kusjuures Lyoni mängijad suutsid end veel koguda ja 59. minutiks vahe minimaalseks vähendada. Enamaks aga jaksu polnud, 4:2 võidu vormistas PSGle 79. minutil Edinson Cavani.

Pariisi suurklubi purjetab järjekordse meistritiitli suunas, 24. vooru järel on edu lähima jälitaja Marseille´ ees 12 punkti.