Kalev/Cramo peatreener: ma ei saa öelda, et minu mängijad ei võidelnud

Roberts Štelmahers.

FOTO: Tairo Lutter

Korvpalli VTB Ühisliigas külastas BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond Krasnojarski Jenisseid ja pidi kaugel Siberis võtma vastu 73:86 kaotuse. Kalev/Cramo peatreeneri Roberts Štelmahersi sõnul vääris Jenissei võitu.

«Õnnitlen Jenisseid võidu puhul, nad väärisid seda. Nende mängijad võitlesid kõvasti. Ma ei saa öelda, et minu mängijad ei võidelnud, kuid midagi ei töötanud. Kalev/Cramo peab näitama väga kõrgel tasemel korvpalli, et VTB liigas võite teenida. Paraku täna polnud see päev,» sõnas Štelmahers VTB Ühisliiga kodulehel.

Jenissei peatreeneri Dražen Anzulovići sõnul oli võit Kalev/Cramo üle väga tähtis. «Mängisime nagu meeskond. Meil on palju probleeme olnud, mistõttu oli mäng paras katsumus. Olime kursis, et mängime väga tugeva meeskonnaga, kes teenis hiljuti Peterburist võidu,» meenutas Anzulovitši Kalev/Cramo punktilist võitu Peterburi Zeniti üle.

Kalev, Jenissei ja Permi Parma jagavad nüüd 7 võidu ja 9 kaotusega 5.–7. kohta. Zielona Gora saldo on 7-10, Astanal 6-8, Peterburi Zenitil ja Nižni Novgorodil 6-9.

Tagasi üles