City peatreener Guardiola: kui jääme Realile alla, võin kaotada töö

Manchester City peatreener Pep Guardiola.

FOTO: John Walton/EMPICS Sport

Järgmisel nädalal jätkub jalgpalli Meistrite liiga hooaeg ning kaheksandikfinaalide ühes kesksemas vastasseisus kohtuvad Manchester City - Madridi Real. City peatreeneril Pep Guardiolal pole illusioone jalutuskäigust rohelisel aasal.

Kataloonlasest juhendaja sõnul on tiim paraja pinge all, sest neilt oodatakse palju. «Vaat seetõttu on nii keeruline võita. Tuleb välja, et City rohkem kui saja-aastane ajalugu tähendab sadat aastat ebaõnnestumisi, kuid see pole õige. Siin on mänginud palju väljapaistvaid jalgpallureid, kes on fänne õnnelikuks teinud. Tean, et inimesed ütlevad, et me kas oleme head või mitte piisavalt head,» alustas Guardiola intervjuud väljaandele Football Daily.

«Võtan selle teadmiseks. Tahan võita Meistrite liigat, unistan ja saan rahulduse mängudest Realiga, nägemaks, mida olen suuteline tegema. Esimese mänguni jäävad kaks nädalat on minu töös õnnelik aeg - saan ettekujutuse, mida suudame nende alistamiseks teha.

Kui me ei võida, tuleb minu juurde klubi esindaja või spordidirektor ja ütleb: tulemus pole piisavalt hea, tahame võita Meistrite liigat, oled vallandatud. Sel juhul vastan: okei, tänan teid, mul oli siin tore aeg.»

Tagasi üles