Viljandi Tulevik lõi käed Austria jalgpalluriga

Marco Budic.

FOTO: Viljandi JK Tulevik

Möödunud hooajal esiliiga B-tasandil Tabasalu jalgpalliklubi esindanud Austria kodakondsest keskkaitsja Marco Budic liitus peagi algava hooaja eel Viljandi Tuleviku jalgpalliklubiga.

«Olen Viljandis saadud võimaluse eest äärmiselt tänulik,» kommenteeris Marco Budic lepingu allkirjastamise järel. «Teen kõik, mis minu võimuses, et aidata meeskonnal ja klubil algavast hooajast maksimum võtta.»

«Marco on noor ja perspektiivikas kaitsja, kes näitas end madalamal liigatasemel veedetud poole hooaja jooksul heast küljest,» lausus Tuleviku esindusmeeskonna peatreener Sander Post. «Olen teoks saanud tehinguga rahul ning ühtlasi tänulik klubile selle eest, et tööka ning tulemusele keskendunud noore mehe mängijaõigused Tulevikule hangiti.”

Homme oma 20. sünnipäeva tähistav Budici esimeseks klubiks Eestis oli Tabasalu JK, millega ta liitus mullu suvel Austria viiendal liigatasandil pallivast koduklubist Floridsdorfer AC. Varem on Budic jalgpalliharidust omandanud ka 24-kordse Austria meistri FK Wien noortesüsteemis. Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga B-tasandil sai mängumees mullu poole hooajaga kirja 20 kohtumist, milles lõi kaks väravat. Käimasolevas Evald Tipneri karikasarjas aga lülitas Budici 1/16-finaalis löödud värav konkurentsist vlutseva meistri Tallinna FC Flora duubelmeeskonna.

Tagasi üles