Manchester City tegevjuht: UEFA süüdistused on alusetud

Manchester City jalgpalliklubi tegevjuht Ferran Soriano.

FOTO: Fabio Ferrari/Lapresse.Lapresse/ZUMAPRESS.com

Manchester City jalgpalliklubi tegevjuht Ferran Soriano kommenteeris neile määratud eurosarjades osalemise keeldu, öeldes, et süüdistused on alusetud.

Euroopa jalgpalli katusorganisatsioon (UEFA) määras valitsevale Inglismaa meistrile Manchester Cityle 30 miljoni euro suuruse rahatrahvi ja kaheaastase eurosarjades osalemise keelu. UEFA teatel rikkus City aastatel 2012–2016 litsentsimise ja finantsilise ausa mängu (FFP) reegleid.

«Fännid saavad olla kindlad kahes asjas. Esiteks, need süüdistused on valed. Teiseks, teeme kõik endast oleneva, et seda tõestada,» lausus Soriano, vahendab BBC. «Oleme jätkusuutlik jalgpalliklubi, oleme kasumis, meil puuduvad võlad, meie andmeid on korduvalt kontrollitud,» märkis klubi tegevjuht.

Soriano lisas, et Manchester City on Euroopa jalgpalliliiduga kogu aeg koostööd teinud, kuid nüüd kaebab klubi UEFA otsuse edasi Spordi Arbitraažikohtusse. 

«Edastasime UEFAle nimekirja dokumentidest ning meie arvates on need ümberlükkamatud tõendid. UEFA süüdistused on alusetud. Loodame, et see juhtum saab õiglase lahenduse enne suve,» sõnas Soriano.

Tagasi üles
Back