JÄRELVAADATAV ⟩ Pärnu võrkpallurid jäid külla sõitnud Selverile selgelt alla

Võrkpalli Credit24 meistriliigas võõrustas Pärnu Võrkpalliklubi Tallinna Selverit ja pidi vastu võtma 1:3 kaotuse. Postimees vahendas mängust otsepilti.

Pärnakad võitsid küll esimese geimi 25:21, kuid edasine läks nende jaoks ainult allamäge. Kolmes järgmises geimis andis Selver väljakuperemeestele vastavalt 22, 19 ja 15 punkti.

49 punkti kogunud Selver hoiab Saaremaa ja Tartu meeskondade järel kolmandat kohta, Selver (36) on Jekabpilsi järel viies.

Sel nädalavahetusel peetakse põhiturniiril veel seitse kohtumist ja selguvad veerandfinaalide paarid ning märtsi keskel toimuva Final Four´i korraldaja. Veerandfinaalid peetakse märtsi alguses, põhiturniiril üldarvestuses kohtadele 1.-8. tulnud võistkonnad kohtuvad neljas veerandfinaalis järgnevalt: 1. vs 8., 2. vs 7., 3. vs 6. ja 4. vs 5., seejuures teine ja vajadusel kolmas mäng toimub kõrgema asetusega võistkonna kodus.

Nelja meeskonna osalusel toimuv finaalturniir peetakse 13.-14. märtsil, finaalturniiri korraldusõiguse saab põhiturniiri võitja. Pärast Credit24 Meistriliiga võitja selgumist peetakse viie Eesti meeskonna osalusel Eesti meistrivõistluste mängud.

Turniiritabelis on Pärnu 36 punktiga viiendal kohal ning Selver 46 punktiga kolmandal kohal.