Järelvaadatav ⟩ Saaremaa kindlustas põhiturniiri võidu

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas alistas Saaremaa Võrkpalliklubi 3:0 (25:22, 25:15, 25:15) RTU/Robežsardze ning kindlustas põhiturniiri võidu.

Saaremaa parimana tõi Henri Treial 11 punkti, Javier Jimenez ja Daniel Maciel said kirja 10 punkti. Saaremaa kogus põhiturniiril 22 võitu, 2 kaotust ning 62 punkti. Saaremaa põhiturniiri võit tähendab, et Final Four mängitakse just seal.

Enne mängu:

59 punktiga tabelit juhtiva Saaremaa lähim jälitaja on silma kaugusel asuv Tartu Bigbank, kes on tänaseks sõitnud Jekabpilsi, et seal kohaliku volleklubiga madistada. Kuna lätlased on neljandal kohal, ei oota taaralinlasi kerge kohtumine.

Saaremaa vastane RTU kuulub aga tabeli teise poolde. 23 kohtumisega on nad kogunud 26 punkti, mis annab üheksa meeskonna konkurentsis kuuenda koha. Tõsi, viimased kolm mängu on lätlased võitnud, alistades teiste hulgas Jekabpilsi.

Ioannis Kalmazidise hoolealuste vorm on aga veelgi parem. Saarlased tundsid Eesti-Läti liigas viimati kaotusekibedust 8. jaanuaril, kaotades Tallinna Selverile 1:3. Järgmised kümme kohtumist on võidetud.

RTU ja Saaremaa mõlemad käimasoleval hooajal toimunud kohtumised on lõppenud eestlaste 3:0 võiduga.

Tagasi üles