VIDEOD ⟩ David de Gea tegi korraliku käki, kuid värskeim täiendus päästis Manchester Unitedi

Jarmo Jagomägi
, Reporter
David de Gea.
David de Gea. Foto: ANDREW YATES/REUTERS/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga üks hinnatumaid väravavahte, Manchester Unitedi puurilukk David de Gea tegi matšis Evertoni vastu suure prohmaka.

Võõrustaja Everton pääses kohtumist juhtima juba kolmandal minutil, suuresti andis sellesse oma panuse vastaste väravavaht. De Geal oli küll palju ruumi ja aega, ent hispaanlane lõi palli vastu Dominic Calvert-Lewinit ning mänguvahend maandus võrgus.

Põnevas matšis päästis Unitedi nende värskeim täiendus Bruno Fernandes, kes 31. minutil tugeva löögiga palli väravasse virutas. Üleminutitel jõudis veel ka Everton sihile, ent kohtunikud fikseerisid videokorduse järel suluseisu. 1:1 viigiga mäng lõppeski.

Võõrustajate peatreenerile Carlo Ancelottile oli kohtunike otsus aga nõnda vastukarva, et ta rääkis lõpuvile järel endale välja punase kaardi.

Samal ajal peetud matšis jäi Tottenham koduväljakul 2:3 alla Wolvesile. Ühtlasi vahetati seetõttu ka tabelis kohti, Jose Mourinho hoolealused langesid seitsmendaks.