Kimi Räikkönen: üritan teha asju, mis teevad mind õnnelikuks

Kimi Räikkönen.

FOTO: Hoch Zwei/ZUMAPRESS.com

2007. aasta vormel-1 maailmameister Kimi Räikkönen andis väljaandele El Pais avameelse intervjuu, kus rääkis, et isaks saamine muutis teda palju.

«Isadus muudab teie ajakava täielikult. Lisaks muretsete palju rohkem. Nad on väikesed lapsed ja vajavad teid,» ütles kahe lapse isa Räikkönen. «Perekond on palju olulisem kui võidusõit. Ma igatsen neid tohutult, kui käin võistlustel. Kõige raskem osa on olla kodust eemal, sest tegelikult tekitab vormel-1 tüdimust, rohkem kui arvata oskate.»

Räikkönen on vormelimaailmas paljude lemmik ja saavutanud fännide seas kultusstaatuse. «Üritan lihtsalt teha neid asju, mis teevad mind õnnelikuks. See on kõige olulisem. Kui olete õnnelikud, aitab see teid teie töös, olgu selleks siis autoga sõitmine või midagi muud. Ma ei tee kunagi midagi seepärast, et kellelegi meeldida,» ütles Räikkönen.

40-aastane Räikkönen kihutab tänavusel vormel-1 hooajal Alfa Romeoga. Hooaja esimene võidusõit toimub 15. märtsil Austraalias legendaarsel Albert Parki tänavaringrajal, kus Räikkönen triumfeeris aastal 2007 Ferrari ja 2013 Lotusega.

Tagasi üles