Narva Trans lõpetas karikavõistlustel taas Nõmme Kalju teekonna

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
2019. aastal võitis Eesti karikavõistlused Narva Trans.
2019. aastal võitis Eesti karikavõistlused Narva Trans. Foto: Mihkel Maripuu

Jalgpalli Tipneri karikavõistlustel alistas tiitlikaitsja Narva Trans veerandfinaalis 2:1 Nõmme Kalju.

Eelmise aasta finaali kordusetendust läks kodustaadionil mänginud Kalju 51. minutil Sander Puri väravast juhtima, kuid Narvale tagasid võidu Bi Sehi Elysee Irie 59. ja Aleksandr Zakarliuka 76. minuti väravad.

Teises täna peetud veerandfinaalis alistas FC Elva kodustaadionil 3:1 Kohtla-Järve U21 meeskonna. Elva väravad lõid Kristo Kolesnitšenko 25. ja Veiko Maidla 81. minutil, kolmandal üleminutil lõi Jevgeni Orehhov omavärava. Kohtla-Järve tabamuse eest hoolitses Artur Salmus 88. minutil.

Kolmapäeval mängitakse karikasarjas ülejäänud kaks veerandfinaali, kui Võru Helios võõrustab Tallinna Kalevit ning Tartu Tammeka mängib Tallinna Floraga.