VIDEO ⟩ Meistrite liigas sattus jalgpalluri elu ohtu, kuid teadvusele tulles mõtles ta vaid ajaloolisele triumfile

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Nordi Mukiele.
Nordi Mukiele. Foto: Kuvatõmmis

Jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaalis elas Leipzigi RB meeskonna kaitsja Nordi Mukiele üle suure ehmatuse, kuid võit Tottenhami üle korvas kõik.

Hirmutavad sündmused hargnesid teise poolaja alguses, mil Mukielele süütus olukorras palliga näkku virutati. Prantslane langes kui niidetult murule. Esialgu paistis, et midagi hullu pole, kuid ta neelas oma keele, mistõttu tekkis lämbumise oht. Pallur kaotas ka mõneks ajaks teadvuse, kõige hullemast päästsid ta väljakule tulnud parameedikud.

Vaata videost, mis juhtus:

Selleks ajaks oli Leipzig matši juba 2:0 juhtimas, veidi enne lõppu löödi ka 3:0 võiduvärav. See tähendas, et klubi jõudis esimest korda ajaloo jooksul Meistrite liiga veerandfinaali. Muide, varem polnud nad alagrupiturniiriltki edasi jõudnud.

Kenasti kosunud Mukiele tundis pärast matši vaid rõõmu. «Natuke hirmutav oli, aga keda huvitab!? Fookus on mujal... Ajalooline edasipääs tekitab imelise tunde,» teatas ta vaid veidi pärast matši Facebookis.