PSG jalgpallurid mõnitasid kollektiivselt 19-aastast Haalandit

PSG jalgpallurid tähistavad esimest korda üle nelja aasta Meistrite liiga veerandfinaali jõudmist. Foto: twitter

PSG alistas jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumises Dortmundi Borussia 2:0 ning pääses koondskooriga 3:2 esimest korda üle nelja aasta veerandfinaali.

Tühjade tribüünide eest võitu tähistanud PSG mängijad otsustasid kollektiivselt jäljendada Dortmundi ründaja 19-aastast Erling Braut Haalandi ikooniliseks saanud väravatähistust.

Eelnevalt viskas Haalandi üle nalja Neymar, kes istus oma väravat tähistades «Haalandi rätsepistesse».

Põhjus, miks Haaland PSG mängijate pahameele alla sattus, oli norralase mängueelne Snapchati postitus, milles 19-aastane jalgpallur kuulutas, et Pariis on tema linn.

PSG võitis kaheksandikfinaali korduskohtumise tänu Neymari ja Juan Bernati avapoolaja väravatele. Dortmund lõpetas mängu kümne mehega, sest Emre Can sai Neymari lükkamise eest 89. minutil punase kaardi.