Peenhäälestust vajav Evans: ma ei mõtle WRC-tiitlile

Elfyn Evans.

FOTO: TT NEWS AGENCY/via REUTERS

Autoralli MM-sarjas pärast kolme etappi teist kohta hoidev Elfyn Evans andis mõista, et ta ei pea ennast tiitlipretendendiks, ehkki positsioon on heaks üldtulemuseks soodne.

Tänavuseks M-Spordist Toyotasse siirdunud Evans lõpetas viimase MM-etapi Mehhikos, mis jäi koroonaviiruse tõttu planeeritust kolm katset lühemaks, neljandana. Samas oli tal reedel ja laupäeval kehv stardipositsioon, kuna waleslane pidi eesotsas teed puhastama.

Mehhikos sõideti sel hooajal esimest korda kruusal ehk tegu oli Evansi esimese kruusavõistlusega Toyotaga. «Olin pärast testi rahul, kuid mitte sajaprotsendiliselt. Samas tundsin nädalavahetusel mõnikord, et olen autoga väga-väga rahul,» ütles britt ralliportaalile Dirtfish.

«Toyota pakett on fantastiline, selles pole kahtlustki,» kiitis Evans. «Samas arvan, et veel on vaja teha veidi peenhäälestust, et tunneksin end rooli taga täiesti mugavalt.»

Evans on MM-sarja üldarvestuses teisel kohal, kaotades meeskonnakaaslasele Sebastien Ogier'le kaheksa punktiga. Kolmandat positsiooni hoiab Evansist 12 silma kaugusele jääv Thierry Neuville, Tänak on belglasest maas nelja punktiga.

«Ma ei mõtle tiitli peale võitlemisele,» tunnistas Evans. Võtan hooaega ühe ralli kaupa, annan endast parima ja lõppude lõpuks tuleb see, mis tulema peab,» lõpetas ta.

Tagasi üles