Adamo: tegime Mehhikos vigu, mida poleks tohtinud juhtuda

Andrea Adamo.

FOTO: EIBNER/Alexander Neis/imago images / Eibner

Hyundai rallimeeskonna pealik Andrea Adamo kutsus kokku kriisikoosoleku, et arutada kahvatu esitust üle Mehhiko rallil.

Hyundai teenis võrreldes Toyotaga meeskondlikus arvestuses väga palju miinuspunkte. Lisaks Sebastien Ogier' võidule, sai Toyota kirja veel Elfyn Evansi neljanda koha punktid. Hyundaile teenis punktilisa ainult Ott Tänak teise koha näol.

Kui Dirtfishi ajakirjanikud küsisid Adamolt, kuidas ta võtaks nädalavahetuse kokku, siis tuli vastus üsna karm. «S*tt,» põrutas itaallane.

Hyundai ebaõnn sai alguse Dani Sordost, kes reedesel võistluspäeval mootori ülekuumenemise tõttu katkestama oli sunnitud. Selle põhjustas väike apsakas, nimelt polnud tema masinale kinnitatud vajalikku toru, mis jahutaks jõuallikat.

Sordo mure ei jäänud ainsaks, sest päeva teises osas katkestas võistluse ka Thierry Neuville. Temal tekkisid elektriprobleemid, millele pole veel kindlat põhjust leitud. 

«Tegime vigu, mida poleks tohtinud juhtuda. Pean mõistma, mis tegelikult juhtus. Korraldasin koosoleku, et asjadele järele jõuda ja teha kindlaks, et midagi sellist enam ei juhtuks,» jätkas Adamo.

Arvestades hetke olukorda toimus koosolek virtuaalselt, sest suured üritused või koosviibimised pole Euroopas praegu teretulnud. 

Tagasi üles