Tänaku meeskonnakaaslane: Ogier võtab tänavu asju teistmoodi, tiitlilahing tuleb väga põnev

Sebastien Ogier.

FOTO: Andre Lavadinho via www.imago-images.de/imago images/PanoramiC

Koroonakriisi ajal kodumaa meediale intervjuu andnud Hispaania rallisõitja rääkis, et kuuekordne maailmameister Sebastien Ogier on tänavusel hooajal lähenemist muutnud.

Maailmas leviv koroonaviirus on andnud karmi hoobi spordile, sealhulgas autorallile. Hooaja kolm esimest etappi (Monte Carlo, Rootsi ja Mehhiko) on küll toimunud, kuid Argentina, Portugali ja Sardiinia rallid on just nimelt koroonaviiruse tõttu edasi lükatud.

Mehhiko ralli toimus lühendatud kujul ehk ühel võistluspäeval kruusatolmu ei nähtud ja rallisõitjad said planeeritust varem koju. Ogier ütles, et Mehhiko rallit poleks tohtinud üldse toimuda. Sordo kommenteeris seda väljandele AS niimoodi: «Sel hetkel Mehhikos nakatunuid peaaegu polnud ja sealsete inimeste ja ralli vahel paanikat polnud. Ma ei tea, kas ralli oleks pidanud toimuma või mitte, aga siis probleeme polnud.»

Sarja üldarvestuses on liidrikohal 62 punkti kogunud Ogier, edestades Elfyn Evansit kaheksa, Thierry Neuville 20 ja viiendal kohal asuvat Ott Tänakut 24 punktiga. «Ainult Monte Carlo on normaalne ralli olnud. Evans on väga tugev olnud. Arvan, et Ogier võtab sel hooajal asju teistmoodi. Ta on endiselt väga ambitsioonikas, aga Rootsis ta riske ei võtnud. Nende võitlus Neuville’i ja Tänakuga tuleb väga põnev,» rääkis Tänaku meeskonnakaaslane Sordo.

Tagasi üles