Regina Oja meenutas hooaja supertulemust: pidin end maha rahustama

Regina Oja.

FOTO: Arvo Meeks

Lõppenud hooaja Eesti parim laskesuusataja Regina Oja andis intervjuu Venemaa meediale, kus rääkis lisaks spordile ka pehmematel teemadel.

Pikas intervjuus Matš TV-le meenutas Oja jaanuaris Pokljuka paarissegateates koos Rene Zahknaga saavutatud teist kohta. «Saime suure tähelepanu osaliseks. Mul ei ole midagi selle vastu, aga see võttis palju energiat. Olin täiesti uues olukorras. Kui muidu vahetan võistluste järel riided, söön veidi ning lähen koju, siis seekord pidin staadionile jääma veel kaheks tunniks,» rääkis Oja.

Samal õhtul oli 24-aastasel laskesuusatajal probleeme ka uinumisega. «Naljakas, aga ütlesin endale: Regina, see juhtus. Jää rahulikuks. See oli nii kummaline.»

Intervjuueritav juhtis tähelepanu Oja heale välimusele ning viis jutu ka ilumaailma. «Jah, ma hoolitsen enda eest, kuid võib-olla mitte nii palju nagu Doro (Dorothea Wierer – toim). Kasutan kosmeetikat, kuid üritan kanda rohkem naturaalset meiki. Ma hoolitsen enda eest, kuid ilusalongides väga ei käi. Väljaarvatud maniküüris,» lausus Oja.

Küsimusele, kas Oja on kaalunud olemist modelliks, vastas eestlanna: «Seda küsivad paljud. Ma ei näe end modellina. Ma ei ole selline inimene. Jah, ma võin osaleda pildistamistel, kuid see ei ole päris modellitöö.»

Ühtlasi välistas Oja võimaluse, et osaleb kunagi erootilises fotosessioonis. «Ma ei arva, et selles midagi halba oleks, aga see pole minu jaoks. Tahan teha seda, millega end mugavalt tunnen,» ütles ta.

Oja sõnul ei ole elus tähtis, milline sa välja näed, vaid see, kuidas end seesmiselt tunned. «Oluline on teisi inimesi hästi kohelda. Kui me räägime aga välimusest, siis igal ühel on oma maitse. Mõni peab mind ilusaks, teine mitte,» jätkas ta.

Tagasi üles