Järgmised covidioodid: Pralle korraldanud Sevilla mängijad vilistasid karantiinireeglite peale

Sevilla mängumehed.

FOTO: AFP/SCANPIX

Neli Sevilla jalgpalliklubi mängijat Lucas Ocampos, Franco Vazquez, Luuk de Jong ja Ever Banega postitasid eile ühismeediasse avaliku vabanduse pärast seda, kui internetis hakkas ringlema pilt nende lõbusast aiapeost. 

Kui Eestis on koroonareeglid juba lõdvemaks lastud, siis Hispaanias on olukord natuke karmim. Nimelt on seal jätkuvalt keelatud rohkem kui kümne inimesega üritused, kuid nimetatud neli Sevilla meest sellest ei hoolinud ning korraldasid karantiinist hoolimata ühise aiapeo, kust võttis osa kogu nende pere.  

Ilmselt polekski keegi sellest haisu ninna saanud, kui Banega abikaasa poleks sellest ühismeediasse pilti postitanud. Kuigi praeguseks on klõps internetiavarustest kadunud, jõudis Hispaania meedia selle siiski üles korjata. 

«Mõistan, et eksisin ning soovin kõigi ees vabandada. Kahjustasime nii klubi kui ka jalgpalli mainet. Vabandan klubi, meeskonnakaaslaste, treenerite, jalgpalliüldsuse ja kogu maailmas ees. Luban, et selline käitumine enam ei kordu,» kõlas Ocampose vabandus. Sisuliselt üks-ühele samasuguse vabanduse postitasid ühismeediasse ka teised pallurid. 

Kuidas mängijaid karistatakse, pole veel teada. Lisaks spekuleeritakse Hispaanias, et mingid sanktsioonid võivad juhtunu tõttu järgneda ka Sevilla klubile. 

Hispaania jalgpalli kõrgliigas loodetakse mängudega alustada 8. juunil. 

Tagasi üles