Hiljutised koroonatestid Premier League'i graafikut pea peale ei pööranud

Kui kõik läheb hästi saab Liverpool varsti rõõmustada Inglismaa meistritiitli üle.

FOTO: Reuters/ScanPix

Kuigi Inglismaa jalgpalli kõrgliiga jätkumine hõisati välja juba neljapäeval, olid kohalikud vutisõbrad mures, et see plaan võidakse pärast uute koroonatestide tulemusi ümber mängida. Nii aga ei läinud. 

Neljapäeval ja reedel viidi Premier League'i klubide liikmete seas läbi 1130 testi, millest kõik osutusid negatiivseteks. 

Tegemist oli neljanda masstestimisega Inglismaal, esimese kolme laariga analüüsiti 2700 proovi, millest 12 osutusid positiivseks. 

Koroonapandeemia tõttu 13. märtsist pausil olevale Premier League'ile puhutakse uuesti hoog sisse 17. juunil, mil peetakse tagantjärele kaks pidamata 28. vooru kohtumist: Aston Villa vs. Sheffield United ning õhtu maiuspala Manchester City vs. Arsenal. 

Seejärel jätkatakse 19.-21. juuni nädalavahetusel juba tavapärase graafikuga ning kolm päeva jooksul peetakse kõik kümme matši. Kokku on hooaja lõpuni mängimiseks pidada veel 92 kohtumist. 

Inglismaa meistrivõistluste tabelitipus seis just ülemäära põnev pole, sest Liverpoolil on Manchester City ees 25-punktiline edu. Küll aga tõotab tulla põnev heitlus eurosarja kohtade nimel, samuti ka liigasse püsimajäämise nimel.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Tagasi üles