Foto ⟩ Laskesuusatäht Dorothea Wierer hakkab nüüd veelgi rohkem pilke püüdma

Dorothea Wierer.

FOTO: LM/Marco Todaro / IPA/SIPA/LM/Marco Todaro / IPA/SIPA

Dorothea Wierer on maailma üks paremaid naislaskesuusatajaid, kellel on kamaluga sponsoreid. Üheks neist on Saksamaa autotootja Audi, kes andis itaallanna käsutusse uhiuue sõiduki.

Wierer hakkab nüüd ringi vurama Audi RS Q3ga. Et auto on erkroheline, tundub tõenäoline, et 30-aastane edukas sportlane hakkab püüdma senisest rohkem pilke. Auto värv on lihtsalt sedavõrd silmatorkav!

Muide, Wierer rääkis Norra Rahvusringhäälingule NRK, et hooaja järgne aeg on tema jaoks olnud raske. «Olin alati väsinud. Aprillis käisin pidevalt kohtumiselt kohtumisele. Ma ei saanud isegi õigesti süüa. Sõin autos järgmisele kohtumisele sõites.

See on keeruline, aga rahvuskoondisel on palju kokkuleppeid, käin sponsorite üritustel, intervjuudel ja fotosessioonidel. Kui kõik kokku panna, on seda väga palju. Lisaks harjutan meeletult. Muutusin nagu masinaks, kellel polnud aega lõõgastuda.»

Nüüd on Wierer saanud aga ka rohkem puhata ning ta tunneb end paremini. Ta ei öelnud välja, et jätkab spordiga 2022. aasta Pekingi olümpiani, kuid rääkis, et see on tema eesmärk.

Wierer on viimasel kahel hooajal võitnud naiste MK-sarja üldarvestuse. Lisaks on tegemist kolmekordse maailmameistriga, kes on tiitlivõistlustelt võitnud kokku 12 medalit.

Tagasi üles