PILTUUDIS ⟩ Vigastatud Joshua vuras elektritõukerattal Londoni tänavatel ringi

Anthony Joshua pärast tiitlilahingu võitu.

FOTO: Nick Potts/PA

Raskekaalu poksi maailmameister Anthony Joshua otsustas hoolimata jalavigastusest sõita elektritõukerattaga Londonis ringi ja tutvuda erinevate vaatamisväärsustega.

Nii WBA, WBO kui ka IBFi meistrivöö omanik Anthony Joshua olevat treeningul vigastanud oma põlve ja suuremate ohtude eemalhoidmiseks kannab britt ka põlvetuge. Sestap on imelik, et tippsportlane otsustas just elektritõukerattal Londoni põnevamaid paiku avastada ja ei valinud mõnda teist sõiduvahendit. 

Anthony Joshua.

FOTO: Robs/Southpaw - BackGrid

«Anthony tundis põlves kerget nikastust ja tugi on lihtsalt ettevaatusabinõu. Vaatame lähiajal ka arstidega selle kindlasti üle, kuid otseselt midagi väga hullu pole,» rääkis Joshua treener.

Joshua liikumist see vigastus kuidagi ei seganud ja mees sai vabalt kõndides ringi liikuda. Londoni tänavatel tegi ta mitmete vaatamisväärsuste juures pilte, teiste seas ka kuulsa Marmorkaare lähisel.

Viimati oli Joshua poksiringis eelmise 7. detsembril, kui ta kohtus kordusmatšis Andy Ruiz Jriga. Pärast 12. raundi otsustasid kohtunikud üksmeelselt, et tiitlid kuuluvad just Joshuale. Järgmist lahingut pole Joshua veel avalikustanud.

Tagasi üles
Back