Toimetas Karl Juhkami
Karol Mets sai kohe avavoorus võidurõõmu tunda.
Karol Mets sai kohe avavoorus võidurõõmu tunda. Foto: Imago Images / Bildbyran / Scanpix

Eesti jalgpallikoondise üks tugitalasid Karol Mets alustas Rootsis viimaks vutihooaega. Esiti pidi Allsvenskan avapaugu saama 4. aprillil, kuid koroonaviiruse tõttu sai sealne vutihooaeg pakkudelt minema alles eile.

Mullu esimesena medalita jäänud Metsa leivaisa Stockholmi AIK pidi avavoorus sõitma küll Örebrole ning pealtvaatajateta toimunud matšist väljusid 2:0 võitjatena just külalised. Meie mees sai kirja täismängu.

Avapoolajal väravaid ei sündinud, kuid 59. minutil murdis Robin Tihi lõpuks tabaluku, kui koksas paari meetri pealt väravasse kunagise Arsenali mängija Sebastian Larssoni nurgalöögi.

Mängu lõppskoori 2:0 vormistas Jasir Asani 90+2 minutil, kui saatis karistusala joonelt nahkkera täpselt ristnurka.