Video ⟩ NBA alustas pärast neljakuulist pausi uuesti mängudega, Lakers alistas Clippersi

Christopher Krutto
Los Angeles Lakersi staarid Anthony Davis (vasakul) ja Lebron James patsu löömas. Foto: Mike Ehrmann/AP

Korvpalliliigas NBA pandi Eesti aja järgi ööl vastu reedet esimest korda pärast 11. märtsi pall uuesti mängu. Tõelise maiuspala pakkusid fännidele Los Angelese klubid Clippers ja Lakers.

Avaveerandil haaras kindla 35:23 edu, aga Clippers tegi tugeva teise veerandi ja poolajaks oli Lakers ees vaid kahe punktiga. Kolmanda veerandaja järel haaras Clippers 77:76 edu. Pingelises lõpus suutis mängu enda kasuks kallutada Lakers, kelle tähtmängija Lebron James tabas otsustava korvi. Mängu lõppseisuks jäi 103:101.

Mängu parimaks kerkis Lakersi staar Anthony Davis, kes viskas 34 punkti ja tõi 8 lauapalli. Clippersi poolelt olid resultatiivseimad Paul George 30 silma ja Kawhi Leonard 28 punktiga.

Öö teises kohtumises läksid vastamisi New Orleans Pelicans ja Utah Jazz. Aeglasemalt alustanud Jazz suutis teisel poolajal järgi võtta ja võitis mängu 106:104.