Otsepilt ⟩ Eesti Terviserajad tähistavad 15. tegutsemisaastat

2020 suvel tähistavad Eesti Terviserajad 15. tegutsemisaastat.

FOTO: SA Eesti terviserajad

Eesti Terviserajad tähistavad sel suvel oma 15. tegutsemisaastat, sel puhul räägivad kell 14.00 algavas otsepildis meie terviseradadest nii liikumise asutajad kui ka tänased eestvedajad. 

Kas sina tead, miks on aktiivne ja tervist toetav eluviis tähtis? Ehk oled kuulnud, et liikumine aitab toime tulla stressiga ja toodab õnnehormoone? Või et regulaarne tervisesport aitab kaasa pikemale elueale?

Sel suvel tähistavad Eesti Terviserajad 15. tegutsemisaastat. Selle aja jooksul on pühendunud meeskond rajanud enam kui 1100 kilomeetri jagu terviseradasid Narvast Kuressaareni ja põhjarannikust Haanjani – seda ikka selleks, et eestimaalastel oleks kodu lähedal võimalus oma terviseradadel liikuda ja tervise eest paremini hoolt kanda.

7. augustil toimuval otseülekandes räägivad Eesti Terviseradadest nii liikumise asutajad kui ka tänased eestvedajad. Kuidas said Eesti Terviserajad alguse? Millised radu on kavas rajada tulevikus? Miks peaks regulaarne tervisesport ja liikumine olema iga eestlase jaoks veelgi olulisem ning kuidas saab meist igaüks kasvatada oma tervena elatud aastate arvu?

Vestlusi veab Grete Lõbu, küsimustele vastavad Toomas Annus (Merko), Hando Sutter (Eesti Energia), Rait Pallo (Merko), Riho Roopõld (Swedbank), Alo Lõoke, (Eesti Terviserajad), Kaarel Zilmer (Tallinna Üllikool) jt.

Tagasi üles
Back