Kontaveit: serv hoidis mind eile mängus, kuid täna tuleb raske kohtumine (1)

Anett Kontaveit Cincinnati tenniseturniiril.
Anett Kontaveit Cincinnati tenniseturniiril. Foto: MATTHEW STOCKMAN/AFP

Eesti tennise esireket Anett Kontaveit jätkas Cincinnati WTA turniiri võimsalt, kui teises ringis seljatas kindlalt 6:3, 6:4 šveitslanna Jil Teichmanni. Kaheksandikfinaali koha nimel tuli tal suures kuumuses pingutada tund ja 12 minutit.

Avasett kulges peamiselt eestlanna taktikepi all. Vaid 12 minutiga oli Kontaveit kohtumist 4:0 juhtimas. Kuigi Teichmann suutis korra ka Kontaveidi pallingu murda, siis suures plaanis see midagi ei muutnud.

Teine sett oli hoopis tasavägisem. Mõlemad naised näitasid suurepärast tennist ning esimesena oli võimalus servimurdeks šveitslannal. 1:2 kaotusseisus suutis Kontaveit kaks murdevõimalust päästa ning seejärel saavutas taas servikindluse, millega rajas teed võidu suunas.