Veski pealtvaatamisala parkla ummik vihastas välja mitmed rallisõbrad

Veski pealtvaatamisala parkla ees valitses kaks tundi enne kiiruskatse algust segadus, sest autodele kohti enam ei jagunud. FOTO: Margus Ansu

Ligi kaks tundi enne Rally Estonia Prangli kiiruskatse algust valitses Veski pealtvaatamisala parkla sissepääsu juures segadus. Autodele parkimiskohti enam polnud ning kiiruskatsele pääsemiseks tuli inimestel jätta autod maantee äärde. See vihastas teiste seas haagissuvilaga kiiruskatset vaatama saabunud Leedu rallifännid, kes ei saanud aru, mille eest nad maksnud olid.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Ma ju maksin parkimiskoha eest, aga nüüd öeldi meile, et kohti pole. Seega tekib küsimus, mille eest ma raha kulutasin,» oli leedulane Linas segaduses. Oma haagissugilaga kohale tulnud seltskond oli nõutu, sest nüüd tuli neil jalgsi vaatamiskohta kaasa vedada matkatoolid ja muu vajalik kraam. Auto parkimiskoht oleks võimaldanud oluliselt mugavamat liikumist. 

Parkimiskorraldajad ütlesid, et inimeste pahameel on tõepoolest nendeni jõudnud. «Saame ikka sõimata, et kas me ei oska oma tööd teha või miks asi niimoodi korraldatud on,» selgitasid parkimiskorraldajad Veski parkla sissesõidu ees.

Tagasi üles
Back