Galerii ⟩ Rallisõbrad: tahaks näha tihedamaid ja efektsemaid kiiruskatseid

Võrumaalt pärit rallisõbrad (vasakult: Risto, Raivo, Jaanus, Omar ja Tarvo) ütlesid, et on tänavu näinud justkui kahte WRC-etappi, üks Lõuna-Eesti rallil, teine Rally Estonial. FOTO: Margus Ansu

Rally Estonia laupäevane viimane kiiruskatse Vellaveres lõppes suure aplausi ja rõõmuhüüetega, sest eestlaste duo Tänak-Järveoja oli jäänud võitmatuks. Nagu ikka, tegid kogenumad rallisõbrad valjuhäälselt kokkuvõtteid esimese päeva parematest ja kehvematest katsetest ning sõitjatest. Publiku seas istus ka mees, kes hiljuti Lõuna-Eesti rallil Elfyn Evansi auto metsast traktoriga välja tiris.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Võrumaalt pärit seltskonna sõnul on nende jaoks tänavu toimunud justkui kaks WRC-etappi, sest ka Lõuna-Eesti rallil nägid mehed palju. «Kodu ukse eest sõitsid kõik läbi ja Evans sõitis autoga üle katuse meie tuttavasse metsa,» rääkis Tarvo. Üks neljast grupiliikmest oligi see, kes aitas Evansi auto metsast traktoriga välja tuua.

Laupäevastest kiiruskatsetest nautisid 9. rallipassi omanikud kõige rohkem Veski pealtvaatamisalal nähtud hüppeid ja suuri kiiruseid. «Ülikõva on WRC tiime Eestis näha. Veski hüppel tegid Ott ja Martin kõigile ära,» jutustas elevil Omar.

Tagasi üles
Back