Viimasena pakkudelt minema saanud City'l tuli palju vaeva näha

Toimetas Karl Juhkami
Gabriel Jesus oli see mees, kes lõi Wolvesi kirstu viimase naela.
Gabriel Jesus oli see mees, kes lõi Wolvesi kirstu viimase naela. Foto: Marc Atkins / POOL/EPA/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jooksis viimaks väljakule ka Manchester City, kes pidi hooaja avamängus Wolvesi vastu võidupunktide nimel kõvasti vaeva nägema.

Pep Guardiola hoolealused asusid kohtumist juhtima 20. minutil, kui Kevin De Bruyne realiseeris 11 meetri karistuslöögi. Poolajapausile mingi juba kaheväravalises eduseisus, sest vahepeal sahistas väravavõrku ka Phil Foden.

Wolvesil olid teisel poolajal omad vastumomendid ning nendest üks kasutati ka ära, kui 78. minutil jõudis sihile Raul Jimenez. Lõppsõna jäi siiski City meestele, neljandal lisaminutil vormistas lõppskoori 3:1 Gabriel Jesus.

Päeva esimeses kohtumises alistas Aston Villa 1:0 suurema osa mängust kümnekesi pallinud Sheffield Unitedi. Matši ainus tabamus sündis 63. minutil Ezri Konsa pea läbi, kuid kolme võidupunkti eest tuleb Birminghami satsil tänada ka oma väravavahti Rui Patriciot, kes tõrjus avapoolajal John Lunstrami penalti.